Zmiana organizacji ruchu na ulicach Kutnowskiej i Szczawnickiej

Od 22 sierpnia 2015 roku na ulicach Kutnowskiej i Szczawnickiej na Grochowie wprowadzono ruch jednokierunkowy. Na obu ulicach obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju po stronie ulicy przeciwnej do wyznaczonego kierunku jazdy.

Dla poprawy bezpieczeństwa

"Zmian dokonaliśmy na prośbę mieszkańców Dzielnicy, zmiana ta polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na uliczkach w kwartale ulic Majdańska, Igańska, Zgierska i Darłowska. Zmiany miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa przechodniom oraz zmotoryzowanym, szczególnie w pobliżu Ośrodka Rehabilitacyjnego (samochody parkujące po jednej i drugiej stronie ulicy stwarzały problemy komunikacyjne)." - wyjaśnia Ewelina Lanc, rzecznik Urzędu Dzielnicy Praga Południe.
2015-09-03 16:40 1231

Komentarze

Grzegorz

Tak , dokładnie , każdy właściciel pojazdu chce parkować jak najbliżej wejścia do klatki , "łóżka". Ale żadnego zmotoryzowanego a chociażby większość ,nie interesuje dlaczego wprowadza się ruch jednokierunkowy , No i jeszcze jedna kwestia , to parkowanie na chodnikach , trawnikach i byle gdzie i byle jak aby postawić autko.I tu zgodzę się z przedmówcą, zanim urzędnicy podejmą jakąś decyzję należy ją przemyśleć , a nie wprowadzać na pałę zmiany , wydawać pieniądze podatników , jak to było w przypadku ulicy Kobielskiej.

~Rudaa

mam wrazenie, ze niektorzy bardzo chetnie parkowaliby obok wlasnej kanapy, bo wtedy zaoszczedziliby jeszcze kilka krokow.

~kozik

pieprzone urzędasy -wszędzie zabraniają parkować .Samochód w kieszeń i do domu.Pachołki Hani gge6haz

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.