Nowy chodnik na Wiatracznej

Po ułożeniu nowego chodnika na ulicy Międzyborskiej pracownicy firmy ADROG kontynuują prace na Grochowie przenosząc się na ulicę Wiatraczną, na której nowy, równy chodnik zostanie wykonany na odcinku od ulicy Grochowskiej do ulicy Szaserów.

Mieszkańcy już się cieszą

Nowe płyty chodnikowe o wymiarach 50x50 cm zostaną ułożone na wschodnim fragmencie ulicy od Grochowskiej do Szaserów. Wyjazdy z posesji będą posiadać nawierzchnie z kostki betonowej.
2015-09-21 14:07 1931

Komentarze

~RJW GPP

Podobno ma być tu przecież budowana obwodnica, więc... Nie było tam aż tak strasznie i tak ruchliwie. Natomiast na skrzyżowaniu Mlądzka. Bełżecka, Łukiska zbudowano nowy niepotrzebny chodnik udając, że się n ie widzi, że w ruchliwych miejscach obok płyty się rozpadają. Niestety, ale tak prace trzeba planować, żeby dawały jak największy efekt.

Grzegorz

Justynko , po to by ich nie mieć.Ale poważnie , chodniki dla pieszych , to tytuł akcji jaką powinno się promować w tej szczególnie dzielnicy.Każdy pojazd prawidłowo postawiony na jezdni , to uspokojenie ruchu , szeroki chodnik.

~Justyna

Grzegorzu... po co myć zęby skoro i tak się ubrudzą?

Grzegorz

Moim skromnym zdaniem to wyrzucone pieniądze w błoto.Tak nie stety prowadzi się i nie kończy , inwestycje w tym mieście i kraju.Chodniki nie przetrwają roku , zostaną zdewastowane prze właścicieli pojazdów wszelkiej maści , bo taki panuje trend, parkowanie na chodniku.A można parkować na ulicy , gdzie nie ma znaku B-36 , tak jest na Wiatracznej.Inwestycja powinna zostać zabezpieczona słupkami U-12c.Wtedy taki remont ma sens , a kasa nie pójdzie w błoto.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.