Zróbmy Dzień Sąsiada na Paca!

Dzień Sąsiada na Paca odbędzie się w tym roku już po raz trzeci! Jest to sąsiedzkie święto, podczas którego mieszkańcy mają okazję lepiej się poznać, zintegrować i przyjemnie spędzić czas. Wydarzenie to będzie jedną z wielu inicjatyw sąsiedzkich w ramach akcji Warszawski Dzień Sąsiada odbywającej się w ostatni weekend maja.

Jest to oddolne święto lokalności, oparte na niekomercyjnej, wzajemnej współpracy mieszkańców, lokalnych instytucji i organizacji oraz wszystkich zainteresowanych tworzeniem przyjaznej przestrzeni sąsiedzkiej.

Co się będzie działo?
Wydarzenie ma charakter otwarty, to właśnie wszyscy sąsiedzi są autorami programu. Może być to na przykład pokaz mody, występ chóru, koncert muzyki warszawskiej, różne zabawy i atrakcje dla dzieci, warsztaty robienia przypinek, kiermasz książek, sadzenie kwiatów, sąsiedzki ping-pong czy grill na podwórku. Wszystkie pomysły mile widziane!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Grochowa do włączenia się we wspólne przygotowania do tego wydarzenia!
Kiedy?

15 kwietnia oraz 7 maja o godz. 17:30 w Centrum Społecznym PACA (ul. Paca 40) odbędą się otwarte spotkania organizacyjne, na których wspólnie będziemy ustalać wszystkie szczegóły wydarzenia.

Dzień Sąsiada na Paca odbędzie się w sobotę 30 maja 2015! Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

Nie możesz przyjść na spotkanie? Skontaktuj się z nami telefoniczne: (22) 118 17 68 lub mailowo: agatak@cal.org.pl.  Zachęcamy także do śledzenia strony www.centrumpaca.pl  oraz www.fb.com/Paca40

Więcej informacji o Warszawskim Dniu Sąsiada: www.inicjatywysasiedzkie.pl
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2015-04-07 09:47 1132

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.