Znacie Tonik Grochowski? Teraz kolej na nowe smaki oranżady

Jeszcze w maju spragnieni dobrej grochowskiej oranżady będą mogli jej spróbować w dwóch nowych smakach - "gruszka" i "lodowa świeżość". Nowe smaki będą uzupełnieniem bogatej oferty Grochowskiej Wytwórni Wód Gazowanych, w której na początku roku zadebiutował  dostępny w sklepach i knajpkach Tonik Grochowski.

Tradycja od wielu lat

Prywatny zakład przy ulicy Podolskiej produkuje nieprzerwanie napoje od prawie 70 lat. Smakowe oranżady czy nowy tonik powstają na bazie wody źródlanej Olszynka, czerpanej z terenu pobliskiego rezerwatu. Produkty firmy są oparte wyłącznie na cukrze, bez dodatku słodzików.

Z autografem współwłaściciela

Etykieta obecna na nowych oranżadach będzie prosta i elegancka. "Długo szukaliśmy odpowiedniej czcionki, zaglądaliśmy do gotowców i nic. Żadna nam nie pasowała. W końcu sam napisałem na kartce "Oranżada Grochowska" i małżonka mi powiedziała: "to jest to, czego szukaliśmy". Napis na etykiecie powstał więc odręcznie, bez komputera, choć po wielu próbach. Kolory etykiet dobierałem do koloru oranżady. Po wydrukowaniu etykiet jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani." - tłumaczy współwłaściciel Wytwórni Wód Gazowanych "Ronisz" Józef Romaniuk.
Źródło: Portal Twoja Praga
2015-05-25 08:55 1174

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.