Zieleniak - lokalna knajpka z olbrzymim potencjałem

Zieleniak, fot .facebook.com/zieleniakpraga
Zieleniak, fot .facebook.com/zieleniakpraga
Ponury Bar Baron wreszcie zmienia się w kawiarenkę o wiosennej nazwie "Zieleniak". W lokalu na rogu Zamienieckiej i Bełżeckiej  trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wielkie otwarcie już 1 czerwca - zapraszamy!

Program na 1 czerwca
 
Gwarantujemy rodzinną atmosferę, dobrą zabawę, i kilka niespodzianek! Nie może was zabraknąć!

od 10:00 zapraszamy do naszego ogrodu, gdzie na dzieci czeka mini plac zabaw, na dorosłych świetna kawa i
o 14:00 odbędą się warsztaty upcyklingowe - tworzenie nowych, funkcjonalnych przedmiotów z tego, co zazwyczaj wyrzucamy.
o 16:00 zaczną się warsztaty muzyczne z członkami orkiestry warzywnej Paprykalaba. Jeśli wasze dzieci twierdzą, że nie lubią warzyw - to z pewnością zmieni się, podczas próby orkiestry! Zapraszamy też rodziców!

o 17:00 koncert Paprykalaby z udziałem uczestników warsztatów, pamiątkowe zdjęcie

O nas

Zieleniak to niewielka lokalna knajpka z olbrzymim potencjałem. Mocną stroną naszego menu będzie włoska kawa Danesi – będziecie mogli zabrać ją ze sobą na wynos lub rozsmakować się w jej aromacie siedząc w naszym wspaniałym, zielonym ogrodzie. Gdy tylko będziecie mieć ochotę na leniwe przedpołudnie – zapomnijcie o krojeniu, smażeniu, zmywaniu i przyjdźcie na śniadanie do nas! Podobnie popołudniu, zamiast zachodzić w głowę nad tym, co włożyć do garnka oddajcie się w ręce naszych doświadczonych i pomysłowych kucharzy. W Zieleniaku będzie przede wszystkim smacznie i zielono: świeże warzywa, pachnące zioła, zdrowe zupy, pizza w niezwykłych wydaniach, choć nie zabraknie też klasyki.

Jesteśmy otwarci na wasze sugestie, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy cali dla Was!

Do zobaczenia w Zieleniaku!
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-05-27 19:40 1738

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.