Zakończenie Liga na Trawie EUROPRAGA 2013

W weekend zakończyły się rozgrywki EUROPRAGA 2013 Ligi na Trawie w naszej dzielnicy. Rozgrywki organizowane są pod patronatem Burmistrza Dzielnicy we współpracy z Wydziałem Sportu Pragi Południe. W obecnej edycji udział brało ponad 250 uczestników.

Dwa boiska w naszej dzielnicy przy Zbaraskiej i Szaserów od kwietnia zostały opanowane przez amatorów piłki nożnej. W tym roku udało się zebrać 16 drużyn, które co tydzień rozgrywały swoje mecze.

W rozgrywkach brały udział drużyny podwórkowe, osiedlowe, firmowe, harcerskie, szkolne Rozgrywki były zorganizowane w formie ligi i rozgrywane systemem każdy z każdym. Każda drużyna ma zapewniony udział profesjonalnych sędziów, wodę podczas imprezy, serwis internetowy, najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Organizatorem rozgrywek był Obwód Praga Południe Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Uroczyste zakończenia odbyły się dla Ligi 8x8 na boisku na ul. Zbaraskiej o godz. 12 w sobotę 12 października a dla Ligi 6x6 na ul. Szaserów o godz. 15 w niedzielę 13 października.

Zwycięzcą Ligi 6x6 na ul. Szaserów była drużyna Królewscy, II miejsce zajęła drużyna ACP a III miejsce drużyna BatMez.
Zwycięzcą Ligi 8x8 na ul. Zbaraskiej była drużyna Praga, II miejsce zajęła FC Kovarex a III miejsce drużyna NAF Genduś.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2013-10-17 17:18 1107

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.