Wybuch gazu na Kobielskiej 91 - efektem celowego działania?

Wczorajszy wybuch gazu w budynku przy Kobielskiej 91 mógł być celowym działaniem jednego z lokatorów. Jak ustaliśmy, około 40 -letni mężczyzna zajmował mieszkanie nielegalnie i miał zostać wkrótce z niego eksmitowany.

Jak wybuch bomby

Do potężnej eksplozji doszło na parterze dwukondygnacyjnego budynku w piątek około godziny 20.20. W jej wyniku jedna osoba w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala. Pozostali lokatorzy noc spędzili u rodziny lub w sali gimnastycznej pobliskiej szkoły przy Siennickiej 15.

W wyniku przeprowadzonych oględzin inspektor budowlany wyłączył z użytkowania 4 lokale. Najbardziej zniszczony jest lokal, w którym doszło w wybuchu. Poważne straty są w mieszkaniach sąsiednich oraz dwóch na pierwszym piętrze - bezpośrednio nad miejscem eksplozji.

Mieszkańcy wrócili do domu

Dzisiejszą noc większość mieszkańców z Kobielskiej 91 spędzi już w swoich mieszkaniach. Do budynku powrócił prąd i woda. Już w poniedziałek zostaną wstawione wyrwane drzwi do mieszkań. Inne szkody zostaną naprawione przez ZGN w najbliższym czasie.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-04-05 08:40 1066

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.