WOM Praga Południe obsługuje mieszkańców na medal

IV edycja konkursu na najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców w Warszawie zakończona. Od 20 maja do 20 czerwca b.r. mieszkańcy oddawali swoje głosy, wypełniali ankiety, a pracy wydziałów obsługi mieszkańców w dzielnicach przyglądali się członkowie Kapituły. W ocenie brano pod uwagę jakość i komfort obsługi mieszkańców, kompetencję i kulturę pracowników, efektywność działań.

1 lipca 2009 r. dyplom za zajęcie II miejsca dla Wydziału Obsługi Mieszkańców Dzielnicy Praga Południe z rąk Prezydent m.st.Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz odebrali Zastępca Burmistrza Konstanty Bartoń oraz Naczelnik Wydziału Obsługi Mieszkańców Ewa Starzyńska.

To wielkie wyróżnienie jest zarazem zobowiązaniem do dalszej, efektywnej pracy i stałego ponoszenia poziomu jakości obsługi. Wszystkie działania podejmowane w tym zakresie muszą służyć zadowoleniu klientów z pracy Urzędu.

W konkursie wzięło udział 16 WOM-ów oraz Delegatur Biura Administracji i Spraw Obywatelskich z całej Warszawy.

Prezydent Hanna Gronkiewicz - Waltz wręczając dyplomy trzem najlepszym wydziałom podkreśliła, że organizacją warszawskich WOM-ów interesują się i chcą z ich doświadczeń korzystać przedstawiciele berlińskiego ratusza. Delegacja z Niemiec gościła wiosną tego roku m.in. na Pradze Południe.

W IV edycji Konkursu I miejsce zajęło Bemowo, III - Praga Północ.

Serdecznie gratulujemy.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2009-07-09 19:47 1139

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.