Weekendowy remont ulicy Międzyborskiej

Ulica Międzyborska, fot. ZDM
Ulica Międzyborska, fot. ZDM
W najbliższy weekend zostanie przeprowadzony remont nawierzchni ulicy Międzyborskiej. Remont rozpocznie się w piątek, 18 maja od godz. 22.00 i potrwa do poniedziałku, 21 maja do godz. 4.00. Ulica Międzyborska na odcinkach od ul. Stanisława Augusta do al. J. Waszyngtona i od al. J. Waszyngtona do ul. Turbinowej będzie zamknięta dla ruchu.

Na zamkniętych odcinkach ulicy zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni. Ułożymy 6600 m kwadratowych nowego asfaltu, na długości ok. 750 metrów ul. Międzyborskiej.  Nowa nawierzchnia otrzyma wzmocnienie ze specjalnej siatki, dodatkowo na pasie przejazdowo-postojowym w rejonie przystanku autobusowego Zbaraska 01 zostanie ułożona siatka stalowa. Odtworzymy również oznakowanie poziome.

Na czas remontu wjazd na ul. Międzyborską będzie zamknięty z ulic: Zbaraska, Suchodolska, Walewska, Cyraneczki, Wąwolnicka i T. Sygietyńskiego. Przejezdne będą skrzyżowania Międzyborskiej z ulicami Stanisława Augusta, Turbinową oraz al. J. Waszyngtona.

Objazdy zamkniętych odcinków ul. Międzyborskiej zostaną poprowadzone ulicami: Kinowa – Rozłucka – Turbinowa; al. J. Waszyngtona – rondo Wiatraczna – al. Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – Spalinowa; Stanisława Augusta – Kinowa; Grochowska – rondo Wiatraczna – al. J. Waszyngtona.

Po zakończeniu frezowania odtworzymy progi zwalniające na ul. Międzyborskiej. Planujemy również wymienić nawierzchnię miejsc postojowych na ul. Spalinowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Międzyborską. Prace na tym odcinku rozpoczną się 21 maja br. i potrwają ok. dwóch tygodni.

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na znaki informujące o objazdach. Ze względu na technologię prac, roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
Źródło: ZDM
2018-05-17 15:45 759

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.