W Parku Leśnika zadbamy o kondycję. Jest nowa siłownia plenerowa

Od kilku dni mieszkańcy Grochowa mają do dyspozycji nową siłownię plenerową. Lśniące nowością urządzenia zostały ustawione 13 sierpnia br. w zachodniej części parku im. płk. Jana Szypowskiego "Leśnika" w pobliżu ulicy Trembowelskiej.

Wybrana przez mieszkańców

Patrząc na mapę rozmieszczenia siłowni plenerowych na Grochowie, ten rejon to była pustynia. Na szczęście to już historia. Nowa siłownia wybudowana w ramach budżetu partycypacyjnego kosztem około 30 tys. zł składa się z trzech podwójnych zestawów do ćwiczeń. Siłownia umożliwia jednoczesne ćwiczenia 6 osobom i jest przeznaczona dla osób od 14 roku życia. Młodsi mogą ćwiczyć tylko pod opieką osoby dorosłej.

Urządzenia wykonane są z rur stalowych galwanizowanych, malowanych podwójną warstwą farby proszkowej. Wszystkie złączki, podkładki i śruby wykonano ze stali nierdzewnej. Uchwyty wykonano z polichlorku winylu w kolorze  czarnym. Zastosowano łożyska bezobsługowe. Z uwagi na istniejący w parku system korzeniowy drzew, nie wykorytowano podłoża pod urządzenia siłowni.

Producentem urządzeń jest firma Herkules z Chrzanowa.
2015-08-17 21:51 1904

Komentarze

~Siłacz z Grochowa

Już ćwiczyłem! Dużo ludzi nie ma, ale zawsze jedną osobę można spotkać.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.