Volumetric zbuduje osiedle przy Szaserów

Wizualizacja Osiedle Szaserów - mat. Inwestora
Wizualizacja Osiedle Szaserów - mat. Inwestora
Na Grochowie w obrębie ulic Szaserów, Tyśmienickiej i Podhajeckiej na Gocławku firma Volumetric realizuje nową inwestycję mieszkaniową.

Inwestor przewiduje budowę osiedla w dwóch etapach: W pierwszym etapie zostanie oddany już w 2013 roku budynek przy ulicy Szaserów z 58 lokalami mieszkalnymi. W drugim etapie zostanie wykonany drugi kończący inwestycje blok z 40 lokalami.

Poza lokalami mieszkalnymi na osiedlu powstaną w pierwszym etapie dwa lokale usługowe na parterze oraz 57 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Inwestorem Osiedla Szaserów jest firma Volumetric, która budowę osiedla zleciła Przedsiębiorstwu Budowlanemu "Unimax". Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej GiS.

Ważnym atutem nowej inwestycji jest cicha i spokojna okolica. W pobliżu położony jest park im. płk. Jana Szypowskiego "Leśnika" oraz nieco dalej rezerwat przyrody "Olszynka Grochowska".

Dla dzieci w pobliżu są dostępne liczne place zabaw oraz boisko do sportowych gier i zabaw.

Dla zmotoryzowanych są dwie duże arterie komunikacyjne: ulica Grochowska oraz pobliska ulica Ostrobramska, które wraz z przebiegającym węzłem Trasy Siekierkowskiej tworzą bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy jak i wyjazd w kierunku wschodnim.

Dla osób, które wybierają komunikację publiczną w pobliżu znajduje się pętla tramwajowa na Gocławku. Warto podkreślić iż ulicą Szaserów kursuję linia 188 łącząca Gocławek z Centrum Warszawy a prowadząca do portu lotniczego na Okęciu.,

W pobliżu znajdują się dwie galerie handlowe: Promenada, King Cross Praga, market Media Markt oraz duże składy budowlane: Brico Depot, Leroy Merlin.

Opis budynku:
Liczba budynków 2
Ilość pięter: 4
Liczba mieszkań: około 100
Powierzchnia mieszkań: od 31 do 100 m2

Inwestycja:
Status: Trwa budowa
Zakończenie prac: III kw. 2013

Koszt:
Cena od 6.300 zł/m2
Miejsce postojowe w garażu podziemnym 23.000 zł
Komórki lokatorskie ?

Kontakt z inwestorem:
Volumetric Polska Sp. z o.o.
Budynek Warsaw Towers
Ul. Sienna 39
00-121 Warszawa
Tel. 022 850 68 94
Faks 022 850 68 95
biuro@volumetric.pl

Godziny otwarcia biura:
Pon.-cz.: 8:30 - 17:00
pt: 9:00 - 15:00
http://osiedleszaserow.pl
Źródło: Portal Twoja Praga
2012-06-18 13:55 1169

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.