Teatr N.O.R.A. wystąpił Centrum Promocji Kultury

15 stycznia 2016 roku w Centrum Promocji Kultury odbył się świąteczno-noworoczny koncert „Christmas, Christmas” w wykonaniu szkolnego Teatru N.O.R.A. (Nadwiślańskie Oddziały Rezerw Artystycznych). Ten popularny w naszej Dzielnicy teatr amatorski działa od 2000 r. w Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24.

Ich warsztatem scenicznym zajmuje się niezmordowany i wciąż pełen nowych pomysłów Krzysztof Konrad. Młodzież z Teatru N.O.R.A. wielokrotnie brała udział w imprezach i uroczystościach dzielnicowych, w tym w Święcie Saskiej Kępy, parafialnym pikniku Niebo nad Ateńską czy Dzielnicowym Kolędowaniu na pl. Szembeka, przygotowując ciekawe spektakle muzyczne i teatralne. Członkinie zespołu uczestniczą również w licznych konkursach, szczególnie tych związanych z twórczością patronki szkoły - Agnieszką Osiecką oraz Festiwalu Piosenki Francuskiej.

Doceniając działalność szkolnego teatru, oraz jego twórcy, Krzysztof Konrada, i odpowiedzialnego za warstwę muzyczną Borysa Somerschafa, po piątkowym koncercie w CPK, Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu dla Dzielnicy Praga-Południe Andrzej Opala w imieniu Burmistrza Dzielnicy Tomasza Kucharskiego, wręczył wykonawcom z Teatru N.O.R.A. upominki oraz podziękował za ich wkład w krzewienie kultury w naszej Dzielnicy.

Wszystkim młodym artystom i ich opiekunom artystycznym w imieniu Zarządu Dzielnicy Praga-Południe życzymy dalszych sukcesów na niwie kultury.
2016-01-27 17:09 2912

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.