Sześciu wykonawców chce przebudować ulicę Siennicką

Ulice Siennicką czeka remont i przebudowa
Ulice Siennicką czeka remont i przebudowa
Sześciu wykonawców chce zaprojektować i przebudować ulice Siennicką na odcinku od Grochowskiej do W. Chrzanowskiego. Otwarte dziś oferty, dotyczą kwot od 1,9 mln zł do 3,3 mln zł. Teraz zostaną zweryfikowane pod kątem poprawności formalnej, prawnej i technicznej.    
Siennicka zmieni wygląd

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa ulicy Siennickiej, na odcinku między ulicami Grochowską i Chrzanowskiego o łącznej długości ok. 734 metrów. Zakres projektu obejmuje zaprojektowanie nawierzchni jezdni asfaltobetonowej, chodników i wjazdów z kostki betonowej, zaprojektowanie odwodnienia, oświetlenia (usunięcie kolizji z siecią RWE, wymiana i zabezpieczenie kabli oraz ewentualną zmianę lokalizacji istniejących słupów oświetleniowych), urządzenie zieleni drogowej, usunięcie kolizji oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji.

Urząd czeka na propozycje

Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy prosi wszystkich zainteresowanych, w szczególności mieszkańców ulicy Siennickiej, o przesyłanie propozycji dotyczących przyszłego wyglądu ulicy. Można tego dokonać listem na adres urzędu lub na adres internetowy: ppl.wir@um.warszawa.pl
2016-06-01 20:23 1369

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.