Szaserów 9 - kameralna inwestycja na Grochowie

Inwestycja przy Szaserów 9 na Grochowie
Inwestycja przy Szaserów 9 na Grochowie
8 mieszkań o metrażach od 30m2 do 75m2 w w cenie od 6588 zł/m2 powstaje w kameralnym budynku przy Szaserów 9 na Grochowie. Lokale są dostępne również w programie MDM.

Realizowana przez Neo Villa inwestycja przy Szaserów 9 to miejska willa dedykowana wszystkim, którzy zamiast mieszkania w typowym warszawskim blokowisku chcieliby zamieszkać w kameralnym budynku, w otoczeniu domów jednorodzinnych a zarazem pełnej infrastruktury miejskiej.

Zaletą budynku jest mała liczba mieszkań, a każde z nich będzie minimum dwustronne z widną kuchnią oraz balkonem, tarasem lub ogrodem. Ponadto mieszkania będą wyposażone w instalację do klimatyzacji oraz we wszystkie media miejskie.

Na parterze budynku zlokalizowane będzie czteropokojowe mieszkanie otoczone ogródkiem z trzech stron. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze będą dostępne w najpopularniejszych metrażach 31-53 m2. Na ostatnim, trzecim piętrze - mieszkanie czteropokojowe z dużym południowym tarasem.

W budynku będzie podziemny garaż z dziewięcioma miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Budynek zostanie wyposażony w nowoczesną windę, która będzie umożliwiała komunikację od poziomu garażu.
2015-12-17 15:14 1524

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.