Święto Rodziny u "Misia Czarodzieja"

W przedszkolach w tym tygodniu organizowane są Pikniki Rodzinne z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. 30 maja 2006 roku wielkie rodzinne święto zgromadziło tłumy dzieci i rodziców w Przedszkolu Nr 51 "Misia Czarodzieja" na ul. Chrzanowskiego 7.

"Święto Rodziny" organizowane jest już po raz czwarty. W tym roku zbiegło się ono z uchwaleniem przez sejm ustawy o rodzinach zastępczych.

Na piknik u "Misia Czarodzieja" przybyła niemal setka dzieci z mamami, tatami, babciami, przyjaciółmi i znajomymi. O tym, że prowadzona przez panią dyrektor Krystynę Smolińską placówka cieszy się nieprzemijającą sympatią może świadczyć fakt, że na piknik przyszło bardzo wielu absolwentów przedszkola, którzy choć poszli już do szkół nadal z sentymentem wspominają swoje najmłodsze lata spędzone u "Misia Czarodzieja".

Tegoroczne "Święto Rodziny" obfitowało w całą masę atrakcji: Podczas kilkugodzinnej zabawy w ogrodzie najmłodsi uczestniczyli w zawodach rzutu rzutkami i przeciągania liny. Największym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której wygrywał każdy los.

Wyjątkowo popularny wśród maluchów był basen kulkowy, który przedszkolu podarował jeden z rodziców, a także jazda małymi samochodami po specjalnie przygotowanym torze. Dziewczynki ustawiły się w długiej kolejce do "malowania twarzy" - w tym roku królował wzór myszek i kwiatków rysowanych na małych buziach.

Dla starszych przygotowano grilla - kiełbaski i kaszanki oraz domowej roboty wyśmienite wypieki.

Zabawa, przy dziecięcej muzyce, trwała do późnego wieczora.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2006-05-31 19:43 1218

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.