Święto policjantów w CPK

Były odznaczenia, awanse i przede wszystkim podziękowania za ofiarną służbę i pracę na rzecz mieszkańców czterech dzielnic, które obejmuje swoim działaniem Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII. Jedną z tych dzielnic jest Praga-Południe w której obiekcie, Centrum Promocji Kultury, odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji.

Do CPK przy ul. Podskarbińskiej licznie przybyli funkcjonariusze na czele z podinspektorem Jarosławem Misztalem, Komendantem Rejonowym. Swoich podwładnych odwiedził inspektor Dariusz Pergoł, Zastępca Komendanta Stołecznego Policji. Policjanci na swą uroczystość zaprosili także przedstawicieli władz samorządowych. Pragę-Południe reprezentowali Tomasz Kucharski burmistrz dzielnicy oraz Jarosław Karcz zastępca burmistrza. Z Rembertowa obecny był Kacper Pietrusiński, burmistrz dzielnicy, z Wawer reprezentował Łukasz Jeziorski zastępca burmistrza a dzielnicę Wesoła Marian Mahor zastępca burmistrza.

Tegoroczne Święto Policji ma szczególny charakter bo obchodzimy go w 95 rocznicę powołania do życia Policji – powiedział inspektor Dariusz Pergoł. W swoim wystąpieniu podkreślił, że o odbiorze społecznym pracy policjantów decyduje przede wszystkim ich poświęcenie, zaangażowanie i otwartość na współpracę z mieszkańcami naszego miasta.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2014-07-14 13:55 1119

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.