Światowy Dzień Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w CPK

Z okazji Światowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej odbyła się uroczystość na którą licznie przybyli inwalidzi, osoby niepełnosprawne oraz renciści z Pragi-Południe.

Na uroczystość przybyli także Przewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Elżbieta Ostrowska, Przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI Janusz Czyż, Przewodnicząca Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI Teresa Bugajska – Nyc oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Południe Marcin Kluś, Przewodnicząca Komisji Polityki Społeczne Rady Dzielnicy Małgorzata Rynkiewicz, Burmistrz Dzielnicy Tomasz Kucharski, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej dzielnicy Małgorzata Brzózka oraz jej zastępczyni Izabel Zwierz. Szczególnego zaszczytu dostąpił burmistrz Tomasz Kucharski oraz pani Teresa Bugajska-Nyc, Małgorzata Brzózka i Izabela Zwierz, których w imieniu całego środowiska, Przewodnicząca Elżbieta Ostrowska odznaczyła Złotą Odznaką Honorową PZERiI.

Dziękując za to wyróżnienie burmistrz T. Kucharski powiedział, że czuje się zobowiązany do jeszcze efektywniejszej współpracy ze środowiskiem, które w tak szczególny sposób go uhonorowało. Złożył też gratulacje zebranym z okazji ich święta i życzenia, aby otaczający ich świat był przyjazny, ciepły i bliski. Po części oficjalne odbył się koncert na którym zebrani mogli cieszyć się ulubionymi przebojami polskimi i standardami światowymi.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2015-04-21 10:01 1011

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.