Świąteczne życzenia na odnowionym Skwerze Paca

Mimo siarczystego mrozu mieszkańcy okolic Skweru Paca zebrali się przy świątecznej choince. To było pierwsze, tak liczne spotkanie na odnowionym skwerze. Kilka tygodni wcześniej wyremontowane zostały tutaj chodniki, ustawione nowe ławki i zamontowane lampy; wysokie latarnie i świetlne punkty na trawnikach.

Skwer Paca zyskał też nową szatę roślinną – uschnięte drzewa zostały usunięte, a w ich miejsce posadzono platany i klony. Nowe rośliny w pełni pokażą się dopiero wiosną i latem.

18 grudnia 2009 r. w spotkaniu z mieszkańcami uczestniczyli Burmistrz Dzielnicy Praga Południe Tomasz Kucharski wraz z zastępcą Adamem Grzegrzółką, radna m.st. Warszawy Dorota Lutomirska, Przewodniczący Rady Dzielnicy Marcin Kluś, radni Dzielnicy Irena Bartosińska i Jakub Jagodziński, a także Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Elżbieta Kiedrowicz - Gwadera i Naczelnik Wydziału Infrastruktury Andrzej Wójcik. Malutkie błękitne lampki migotały na choince, a wokół drzewka składano sobie życzenia i śpiewano kolędy. Na wszystkich czekały słodkie pierniczki, po które chętnie sięgano do wielkich wiklinowych koszy.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2009-12-22 21:37 1095

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.