Spotkanie w sprawie przebudowy i zagospodarowania Ronda Wiatraczna

W dniu 8.05.2007 roku w Urzędzie Dzielnicy odbyło się spotkanie w sprawie przebudowy i zagospodarowania Ronda Wiatraczna.

W spotkaniu wzięli udział partnerzy inwestycyjni: przedstawiciele Dom Development i Prezes WSS „Społem”, architekt - Pani Danuta Rydzewska, przedstawiciel Biura Prac Inżynierskich – Pan Marek Więckowski, a także przedstawiciel Rady Warszawy - Pan Paweł Lech, Burmistrz Dzielnicy Praga Południe, Pan Tomasz Kucharski wraz ze swym Zastępcą, Panem Markiem Karpowiczem, oraz Radni Dzielnicy. Gościem spotkania był jego pomysłodawca, Tomasz Suski - członek Stowarzyszenia Promocji Grochowa.

Burmistrz Tomasz Kucharski podkreślił, że przykłada olbrzymią wagę do zmiany wizerunku Ronda Wiatraczna. Przedstawiciel Dom Development poprosił o poparcie i współpracę w jak najszybszym opracowaniu planu zagospodarowania tego terenu. Pan Paweł Lech zaś zapewnił, że jako rodowity prażanin poprze wszelkie działania mające na celu polepszenie wizerunku Pragi Południe. Pragnie, aby zabudowa Ronda Wiatraczna wyróżniała się z otoczenia. Przedstawiciel BPI zaprezentował propozycje założeń do przebudowy układu komunikacyjnego w związku z planowanymi nowymi inwestycjami.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2007-05-09 15:44 1339

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.