Sportowy weekend

W najbliższy weekend w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga Południe odbędzie się szereg imprez sportowych. Od szachów, przez judo, po siatkówkę. Zapraszamy zawodników i kibiców!

W sobotę 31 marca, zapraszamy na zawody szachowe dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Pragi Południe. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Zapisy w sobotę (po zgłoszeniu telefonicznym do 29.03.) od godz. 10.00, początek turnieju o godz. 11.00. Szczegółowe informacje na stronie Mazowieckiego Związku Szachowego.

Tego samego dnia odbędą się również regionalne zawody eliminacyjne w judo do Pucharu Polski i młodzieży (startują zawodnicy i zawodniczki w wieku 17-21 lat z województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i lubelskiego). Początek walk o godz. 12.00, wstęp wolny.

Obie imprezy będą miały miejsce w Środowiskowej Hali Sportowej OSiR przy ul. Siennickiej 40.

Natomiast najbliższa niedziela, 1 kwietnia, to "Niedziela z siatkówką", podczas której odbędą się zawody dla drużyn amatorskich. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 10.00, start rozgrywek o godz. 11.00 w Środowiskowej Hali Sportowej przy ul. Angorskiej 2, wejście od ul. Saskiej (szczegóły w regulaminie).

Serdecznie zapraszamy miłośników sportu, wstęp wolny!
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2007-03-28 15:29 1208

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.