Rodzinny festyn w "Tęczowym Przedszkolu”

21 maja 2014 roku wraz z wychowankami oraz absolwentami Przedszkola nr 235 przy ul. Chroszczewskiej 3/5, ich rodzinami, a także mieszkańcami Grochowa braliśmy udział w kolorowym i radosnym święcie – festynie ”Zdrowie na wesoło”.

W czasie festynu nie zabrakło pyszności dla maluchów i dorosłych. Można było nabyć domowe wypieki w “Kawiarence Maluchów” oraz najeść się do syta w ogródku grillowym. Oprócz strawy dla ciała organizatorzy nie zapomnieli o motywie przewodnim pikniku. Tego dnia w ogrodzie przedszkola dominowały gry i zabawy na świeżym powietrzu. Można też było obejrzeć pokaz mody i wziąć udział w plenerze plastycznym.

Jednak największą atrakcją było przedstawienie “Śpiąca królewna” wystawione przez rodziców wychowanków przedszkola z grup I-IV. Aktorzy za swój trud zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a także pamiątkowymi dyplomami, które wręczył Zastępca Burmistrza DzielnicyPraga-Południe JarosławKarcz.

Jeśli  komuś starczyło sił po zmaganiach w zawodach sportowych, mógł się wybrać w podróż kosmiczną wraz z Astroparkiem – objazdowym planetarium, które tego dnia zagościło w jednej z sal przedszkola.

Decyzją Rady Rodziców „Tęczowego Przedszkola” fundusze zebrane podczas festynu zostaną przeznaczone na wyposażenie ogrodu.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2014-05-22 10:31 1200

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.