"Przyjechali z Francji a tu taki syf..."

Teren wokół budynku mieszkalnego przy posesji Grenadierów 39, będącej własnością komunalną, jest zaniedbany, zarośnięty i nie sprzątany ani latem ani zimą. Na dzień dzisiejszy, tj. 25.06.2014 r. trawa i chwasty mają wysokość co najmniej 120 cm. Sprawa jest też zgłaszana do wiadomości mediów lokalnych i monitorowana. Niestety bezskutecznie... - alarmuje naszą redakcję pani Anna - mieszkanka Grochowa.

Niekoszona trawa na Grenedierów

"Zgłoszenie tego zaniedbania w Administracji Domów Komunalnych nr 6 przy ulicy Sulejkowskiej 45 nie przynosi efektów, gdyż administrator twierdzi, iż to miasto odpowiada za zieleń i trawnik wokół budynku na skrzyżowaniu Spalinowej i Grenadierów. Jesienią liście z okolicznych topoli zalegają na trawniku a latem trawa jest niekoszona i nie zbierana. Trawa rośnie szybko, a dzieci mieszkające w budynku cierpią na alergię cały rok" - czytamy w dalszej części listu.

Gdy wczoraj późnym popołudniem udałem się na miejsce, moim oczom ukazał się las wybujałych traw i chwastów, których nikt nie usuwa od wielu tygodni.

"W ubiegłych latach kosili. W tym roku nic się dzieje. Spójrz pan. Kilka dni temu były uroczystości. Przyjechali z Francji a tu taki syf..." - komentuje zaistniałą sytuację mieszkaniec Grenadierów 39.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-06-26 14:50 1057

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.