Przebudowana Chrzanowskiego mekką deweloperów

Przebudowana ulica Chrzanowskiego na Grochowie przyciąga deweloperów. Być może w niedalekiej przyszłości w sąsiedztwie planowanego przez spółkę LC Corp osiedla na terenie dawnej bazy MPT powstanie kolejne duże osiedle. Nowa inwestycja znajdzie się przy ulicy Chrzanowskiego 14 na obszarze pomiędzy ulicami Siennicką i Podskarbińską.

Na wniosek "Frito Lay Poland"

Na początku lutego br. została wydana decyzja Nr 33/OŚ/2014 stwierdzająca brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na realizacji garaży, parkingów samochodowych wraz z towarzyszącą im infrastrukturą o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 0,5 ha, w ramach budowy osiedla mieszkaniowego bez usług wraz z wjazdami, na działce ew. nr 9, obręb 3-02-11, przy ul. Chrzanowskiego 14 w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy.
 
Decyzja to odpowiedź na wniosek właściciela gruntu, spółki "Frito Lay Poland", złożony w dniu 20 sierpnia 2013 r.
 
Na dziś nie oznacza to, iż producent słonych przekąsek zamieni się w firmę deweloperską. Może w tym celu powołać spółkę celową lub po prostu sprzedać teren. Dzwoniąc na wywieszony na murze numer telefonu można usłyszeć, iż działka o powierzchni ponad 22 tys. m2 na której obecnie funkcjonuje kilka firm, w tym najbardziej znana hurtownia spożywcza Inter-Mlecz jest wciąż do kupienia...
 
Metro na zachętę
 
Firm Colliers International Poland, która pośredniczy w sprzedaży nieruchomości przemysłowej kusi przyszłego nabywcę takim zdaniem: "W pobliżu planowana jest stacja metra (Mińska)".
Źródło: Portal Twoja Praga
2015-02-21 09:55 1145

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.