Prace budowalne na Kobielskiej jeszcze w tym roku

Dwóch wykonawców chce modernizować 650 -metrowy odcinek ulicy Kobielskiej. Oferty, które otwarto wczoraj, dotyczą kwot ok. 2,49 mln zł i 2,77 mln zł. Złożone oferty zostaną zweryfikowane pod kątem poprawności formalnej, prawnej i technicznej.
   
Remont jeszcze w tym roku

"Na odcinku od ulicy Podskarbińskiej do ulicy Wiatracznej położona zostanie nowa nawierzchnia z asfaltobetonu. Przebudowane będzie odwodnienie jezdni i oświetlenie, które zostanie wyposażone w energooszczędne lampy. Dla mieszkańców ulicy Kobielskiej na pewno szczególnie istotne będzie wybudowanie miejsc postojowych dla samochodów. Dzisiaj parkujące na ulicy auta utrudniają ruch zarówno kierowcom jak i pieszym. Cała inwestycja ma się zakończyć w IV kwartale 2014 roku" - czytamy na stronie Urzędu Dzielnicy.

Bez konsultacji?

Wyłoniona w przetargu firma wykona projekt oraz przeprowadzi prace budowlane na ulicy Kobielskiej. W najbardziej kluczowej sprawie - czyli ilości miejsc postojowych dla samochodów nie można dziś jeszcze nic pewnego powiedzieć. Niestety, nieoczekiwanie ucichł też temat spotkania/konsultacji z mieszkańcami ulicy Kobielskiej a przecież to właśnie dla nich przeprowadza się remont a nie aby zrealizować zadania budżetowe.
Źródło: Portal Twoja Praga
2015-04-17 08:05 1109

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.