Poznaliśmy zwycięzców IV cyklu Turnieju w Brydżu Sportowym

Zakończył się już czwarty, cykl całorocznych Turniejów w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy”. Uroczyste podsumowanie turniejowych zmagań odbyło się 17 grudnia 2012 roku w południowo-praskim Centrum Promocji Kultury. Od czterech lat turniejowi patronuje Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasz Kucharski, który jest również fundatorem pucharów dla zwycięzców. Inicjatorem zawodów jest Mazowiecki Związek Brydża Sportowego.

W zawodach mógł wziąć udział każdy, kto umie i przede wszystkim lubi grać w brydża sportowego. Warunkiem było uczestnictwo w zawodach rozgrywanych co piątek. Turniej cieszył się dużą popularnością – co roku uczestniczy w nim ponad 150 osób z całej Warszawy. W tym roku liczba zawodników przekroczyła 200 osób.

Tegorocznymi zwycięzcami IV cyklu Turnieju w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy” zostali:
 
1 miejsce – Henryk Brodawski
2 miejsce – Jan Chodorowski
3 miejsce – Sylwester Młynarczyk

Dla laureatów przygotowano również drobne upominki ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Po uroczystym rozdaniu nagród Tomasz Kucharski, Burmistrz Dzielnicy Pragi-Południe m.st. Warszawy złożył wszystkim zebranym życzenia „Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku, a także wielu sportowych sukcesów”. Pogratulował tegorocznym laureatom oraz zapewnił, że w przyszłym, 2013 roku, turniej również się odbędzie.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2012-12-18 17:14 1106

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.