Podsumowanie roku szkolnego 2009/2010

22 czerwca 2010 r. w Dzielnicowym Biurze Finansów i Oświaty odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół, przedszkoli oraz placówek oświatowych Dzielnicy Praga-Południe. Tematem spotkania było podsumowanie roku szkolnego 2009/2010.

Rok szkolny 2009/2010 obfitował w różnorodne przedsięwzięcia edukacyjno-wychowawcze, w których licznie i chętnie uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy. "Chciałbym podziękować dyrektorom szkół i placówek za zaangażowanie w pracę oraz za podejmowanie ciekawych inicjatyw'' powiedział na spotkaniu Burmistrz Dzielnicy Tomasz Kucharski. Dyrektorzy otrzymali z rąk Burmistrza listy gratulacyjne za wkład w rozwój edukacji.

Szczególne podziękowania otrzymali nauczyciele kończący pracę zawodową. Pani Krystyna Włodarczyk-Jachimczuk – dyrektor Przedszkola nr 180 za całokształt swoich działań została uhonorowana Nagrodą Prezydenta m.st. Warszawy.

Pani Krystyna Aniszewska pełniąca funkcję doradcy metodycznego w zakresie wychowania przedszkolnego za poświęcenie, wkład w edukację i wychowanie młodzieży została uhonorowana nagrodą Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe. Obie Panie przepracowały w zawodzie nauczyciela na Pradze-Południe ponad 40 lat.

Na zakończenie spotkania przedstawiono wyniki sprawdzianu po szóstej klasie szkoły podstawowej oraz egzaminu gimnazjalnego z roku 2010. "Średnie wyniki sprawdzianu i egzaminów dla Dzielnicy kształtują się powyżej średniej w Polsce i województwie, co jest dobrą informacją zarówno dla nas pedagogów jak i dla samych uczniów'' powiedziała Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Pani Marzena Adamiak.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2010-06-24 21:49 1135

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.