Podczas kłótni zaatakował nożem swego brata

Nożem zaatakował brata i babcię
Nożem zaatakował brata i babcię
Zatrzymany przez patrolowców 29-letni Marcin J. mając 1,5 promila alkoholu we krwi podczas kłótni zaatakował nożem swego brata, a potem również babcię za to, że ta próbowała go uspokoić. Mężczyzna trafił do celi, usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia ciała.

Chwilę przed północą policjanci z patrolówki podjęli interwencję w jednym z mieszkań na terenie Grochowa. Na miejscu zastali dwie zakrwawione osoby i awanturującego się szarpiącego, pijanego mężczyznę.

Jak ustalili mundurowi podczas spożywania alkoholu doszło do kłótni pomiędzy braćmi. Jeden z ich był na tyle agresywny, że zaczął bić, uderzać po całym ciele drugiego, w pewnym momencie i tego widać było mało, chwycił więc za nóż i uderzał nim na oślep w brata. Po chwili również zranił babcię, bo ta stanęła pomiędzy nimi i chciała wnuka uspokoić. Pokrzywdzeni, poranieni zostali przekazani pod opiekę załogom pogotowia ratunkowego. 29-letni Marcin J. w chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu we krwi. Trafił do policyjnej celi.

Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty uszkodzenia ciała.
Źródło: KRP Warszawa VII
2016-04-29 11:37 1166

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.