Parking Straży Miejskiej również dla mieszkańców

Mamy dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych mieszkańców Grochowa. Straż miejska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców postanowiła udostępnić jedną z części parkingu na terenie dawnego boiska szkoły przy Kobielskiej 5 na rzecz okolicznych kierowców. "Zapraszamy mieszkańców do korzystania z tego parkingu" - informuje Krzysztof Mich z referatu prasowego Straży Miejskiej.
 
Pod czujnym okiem

Strażnicy przeprowadzili się na Kobielską pod koniec stycznia br. Jednak praktycznie do połowy sierpnia status ogrodzonego parkingu na terenie dawnej szkoły pozostawał dla wielu kierowców w sferze różnych domysłów. Dlatego w połowie sierpnia wysłaliśmy zapytanie czy i na jakich warunkach mieszkańcy mogą z niego korzystać.

Odpowiedź długo nie nadchodziła ale... tylko dlatego, iż strażnicy postanowili właśnie zmienić organizację parkingu... Czyżby nasz list był impulsem do zmian? Nieistotne, ważne, że odpowiedź, jaką otrzymaliśmy jest jak najbardziej pozytywna i na pewno ucieszy wielu mieszkańców.

"Parking przy ul. Kobielskiej jest aktualnie w trakcie organizacji. Planuje się podzielenie go na dwie części. Jedna z nich będzie przeznaczona dla samochodów służbowych straży miejskiej oraz jej pracowników, druga dla interesantów. Wjazd do tej części będzie oddzielony szlabanem, a dojazd wydzielony widocznym oznakowaniem. W drugiej części, w miarę dostępności miejsc, będą mogli parkować mieszkańcy okolicznych bloków. Miejsce to objęte jest wewnętrznym monitoringiem tutejszego oddziału straży miejskiej. Zapraszamy mieszkańców do korzystania z tego parkingu." - informuje Krzysztof Mich referat prasowy SM
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-09-01 13:50 1057

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.