Parking dla odważnych

Stan parkingu przy pętli tramwajowej Gocławek znacznie się pogorszył. Błotnista breja lub - w czasie opadów deszczu - tworzące się wielkie rozlewiska to wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć parkujący w tym miejscu kierowcy.

Parking dla odważnych

Ogólnodostępny bezpłatny parking na około 20 aut w przeciągu ostatnich lat tylko raz przeszedł niewielki kosmetyczny zabieg podnoszący jego opłakany stan techniczny - mianowicie w 2009 roku na całym jego terenie wysypano tłuczeń drogowy, którego zadaniem było ustabilizować grząski teren.

Niestety już w połowie br. pojawiły się duże nierówności, w których zaczęła zbierać się woda i jest w nich obecna nawet przez kilka dni ponieważ... teren parkingu nie posiada odwodnienia.

Niewidzialna ręka?

12 września br. przez około godzinę na terenie parkingu były prowadzone jakieś prace. Z relacji świadków wynika iż była obecna koparka i ciężarówka. Niestety nie sposób dziś ustalić jakie roboty zostały wykonane i na czy zlecenie gdyż np. Dzielnica stanowczo zaprzecza jakoby był to ktoś od nich. Niestety po "wizycie" ekipy "naprawczej" parking wygląda opłakanie i przypomina polne drogi. Co więcej można odnieść wrażenie iż usunięto cześć obecnego wcześniej tłucznia... hmm...
Źródło: Portal Twoja Praga
2013-10-08 19:37 1136

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.