Parapetówka w Kici Koci trwa w najlepsze!

Punktualnie o godzinie 19.00 pierwsi goście mogli zajrzeć do otwartej klubokawiarni Kicia Kocia w Alei Stanów Zjednoczonych 68 róg Stockiej na Grochowie. Trwająca w dniach 2-4 października parapetówka zakończy się o 2 w nocy.

Parapetówka do 2 w nocy

"Wpadnijcie, żeby skosztować rzemieślniczych piw - już nie tylko z butelek ale także z beczek. Wypożyczyć książkę z biblioteki. Zagrać w bierki albo "Kolejkę". Posmakować wegańskich burgerów, wegetariańskich zapiekanek i naszych nowych ciast. Albo popróbować kulinarnych i alkoholowych niespodzianek. Jedną z nich będzie limitowana seria grójecko-grochowskiego cydru Ignaców, przygotowanego specjalnie dla Kici Koci. Z okazji parapetówki przygotujemy też specjalne, bardzo korzystne ceny." - zachęcają na facebookowym profilu Kici Koci.

Oficjalne otwarcie 9-11 października

"W weekend (9-11.10) będziemy gościć współautora tego trunku. Ale o tym oraz o programie kulturalnym, który szykujemy, napiszemy szerzej wkrótce. Kto nie zdąży w piątek 9.10, może wpaść do nas następnego dnia, czyli w sobotę 10.10 albo w niedzielę 11.10. Albo w kolejne dni nowego tygodnia. Dokładne godziny otwarcia dostępne na facebookowym profilu Kici Koci".
2015-10-02 20:36 1506

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.