Osiedle Mała Praga nowa inwestycja LC Corp

Wizualizacja, fot. mat. inwestora
Wizualizacja, fot. mat. inwestora
Osiedle Mała Praga to nowy projekt spółki LC Corp S.A., realizowany na Grochowie przy ulicy Chrzanowskiego na Grochowie w Warszawie.

W sercu Grochowa

Inwestycja budowana na terenie wyburzonych zabudowań bazy MPT składać się będzie z kilku etapów. I etap realizowany wzdłuż ul. Chrzanowskiego to dwa 5-cio piętrowe budynki, w których znajdzie się 125 mieszkań o komfortowych rozkładach. Chcąc zapewnić mieszkańcom dostęp do podstawowych usług, na parterze zaprojektowano 15 punktów usługowych. Pod całym osiedlem znajdzie się wygodny parking podziemny. Dodatkowo przewidziano 34 miejsca postojowe na terenie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie objęte ochroną i monitoringiem. Po zakończeniu wszystkich etapów osiedle będzie liczyć około 800 mieszkań.

Osiedle Mała Praga zlokalizowane jest w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych Warszawy - węzeł Marsa wraz z Trasą Siekierkowską. W pobliżu planowane są również stacje metra - Mińska i Rondo Wiatraczna. Przebudowana w latach 2013/2014 ulica Chrzanowskiego posiada ścieżkę rowerową a w pobliżu znajdują się stacje roweru miejskiego - Veturilo.

Praga Południe posiada dobrze rozwiniętą sieć przedszkoli, szkól czy punktów handlowo-usługowych.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-08-16 14:08 1462

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.