Orange sprzedaje duży teren przy Grochowskiej

Na ponad 34 mln zł wyceniła spółka Orange Polska wystawione na sprzedaż nieruchomości przy Grochowskiej 23/31 na Grochowie.

Zabudowana w połowie lat 60-tych XX wieku nieruchomość dla przedsiębiorstwo państwowego Polska Poczta, Telegraf i Telefon (PPTiT) obejmuje dwie działki gruntu o powierzchni 1,7031 ha, stanowiące funkcjonalną całość o regularnym kształcie prostokąta. Dostęp do nieruchomości możliwy jest przez bramy od strony ulic Dęblińskiej i Mglistej. Na terenie działek znajdują się wewnętrzne alejki komunikacyjne, powierzchnie parkingowe oraz zaplecze techniczne. Zabudowę przedmiotowej nieruchomości stanowi kompleks jedenastu obiektów o zróżnicowanej wielkości, charakterze zabudowy oraz funkcjonalności. Powierzchnia całkowita zespołu budynków wynosi 15 129 m2. Wśród zabudowań znajdują się cztery budynki o charakterze biurowym z powierzchnią biurową typu tradycyjnego oraz open space a także pomieszczeniami magazynowymi. Pozostałe zabudowania stanowią obiekty magazynowe oraz garażowe.

Teren nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z ustaleniami planu nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolami C7.1UHB oraz C7.2UHB o funkcji usługowej, handlowej i biurowej.
Źródło: Nieruchomości Orange Polska
2015-10-12 14:49 1759

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.