Odkrywanie Grochowa - konsultacje fotograficzne

Grochowska 250, fot. Piotr Żuchowski
Grochowska 250, fot. Piotr Żuchowski
Już 14 czerwca (sobota) zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Grochowa na spotkanie i konsultacje fotograficzne - "Odkrywamy Grochów", w ramach projektu "Witryna: Grochów”, podczas których wspólnie przyjrzymy się domowym archiwom i udzielimy porad, co zrobić, żeby stare zdjęcia przetrwały jak najdłużej.

Witryna: Grochów to projekt opowiadający o historii, tożsamości i mieszkańcach dzielnicy za pomocą fotografii. Szukamy starych zdjęć z prywatnych zbiorów i tworzymy z nich fotograficzne archiwum Grochowa w Internecie.  Bez ciebie nie ma pełnego obrazu Grochowa

Odkrywanie Grochowa-konsultacje fotograficzne

14.06. sobota, godz. 15.00 -18.00 Kawiarnia Kicia Kocia, ul. Garibaldiego 5a, Warszawa
Zapraszamy mieszkańców na spotkanie i konsultacje fotografii. Przyjrzymy się razem domowym archiwom i udzielimy porad, co zrobić, żeby stare zdjęcia przetrwały jak najdłużej.

Zapraszamy!!!!

Skontaktuj się z nami:  

Dodaj coś od siebie i zgłoś swoje zdjęcia:
proszebardzo.info@gmail.com tel. (22) 121 59 10, wew. 19 (pon., czw., pt.)

Witryna: Grochów to projekt Stowarzyszenia Proszę Bardzo powstający we współpracy z Muzeum Warszawskiej Pragi i Biblioteką Publiczną Dzielnicy Praga Południe.

Projekt współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st Warszawy i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-06-13 15:06 1245

Komentarze

~Carrol

Bardzo zaciekawił mnie Twój post, dobrze coś takiego poczytać. Dzięki za cenne informacje. zdjęcia artystyczne na wesele to także ważny temat nad którym warto się zastanowić. Jak coś mogę pomóc :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.