Nieświeże mięso z Bazaru Szembeka

Czy zdarzyło się Państwu nieraz kupić nieświeże mięso? Na pewno tak, jednak ilość zgłoszeń otrzymanych przez nas w ostatnich dniach jest niepokojąca. 

Sprawa dotyczy mięsa zakupionego w budkach na Bazarze Szembeka. Jedną z poszkodowanych jest pani Anna, która zaalarmowała naszą redakcję w następujący sposób: "Już dwukrotnie w ciągu tygodnia kupiłam zepsuty drób. Raz były to piersi z kurczaka a raz mięso mielone z indyka. Produkty kupiłam w dwóch różnych punktach i to o dziwo - w miejscach gdzie do tej pory wszystko było ok. Nie wiem teraz których budek unikać a nie uśmiecha mi się kupować w ciemno i ryzykować znów tym samym. Moim zdaniem to zwyczajnie nieuczciwe, bo przecież mięso jest drogie i nie kupuję po to, by je wyrzucać. A może to kwestia cieplejszych dni i braku odpowiedniego chłodzenia na straganach?". 

Targowisko przy Placu Szembeka, istniejące od 1944 roku zawsze cieszyło się niezłą renomą wśród mieszkańców Grochowa, dlatego jako jedno z nielicznych miejsc oparło się konkurencji dużych marketów i utrzymuje nadal wysoką frekwencję kupujących. Byłoby wielką szkoda gdyby takie przypadki zaważyły na jego przyszłych losach. A odnośnie pogody to przecież nie jest jeszcze tak gorąco; co będzie gdy przyjdą prawdziwe upały?
Źródło: Portal Twoja Praga
2012-06-14 16:09 1242

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.