Na Walewskiej 7A otwarto Klub Integracyjny

Uroczystość otwarcia klubu przy Walewskiej 7A
Uroczystość otwarcia klubu przy Walewskiej 7A
W dniu 19 maja 2017 roku na ul. Walewskiej 7a na Grochowie miało miejsce otwarcie "Klubu Integracyjnego Walewska 7a". Klub otworzył pan Piotr Żbikowski wiceburmistrz dzielnicy przy obecności p. Iwony Jaśkiewicz-Wyrębskiej naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia, pani Małgorzaty Rynkowskiej przewodniczącej Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia oraz dyrektor Centrum Odwykowego p. Danuty Leśniewskiej. Pismo do uczestników wystosował dyreltor PARPA p. Krzysztof Brzózka.

Klub w chwili obecnej zajmuje się m.in. rehabilitacją społeczną osób z problemem uzależnienia, współuzależnienia i przemocy. Wykwalifikowani terapeuci, pedagog, psycholog i prawnik są do dyspozycji chętnych 5 dni w tygodniu. Wszelkie poradnictwo i konsultacje świadczone są bezpłatnie. W Klubie prowadzone będą warsztaty umiejętności społecznych, terapii zajęciowej, grupy wsparcia i grupy warsztatowe. Zespół przygotował także ofertę dla osób z Europy Wschodniej pracujących w Warszawie posiadających problem uzależnienia.  Klub chce założyć także chór lub zespół piosenkarski dla osób chętnych.

Fundacja złożyła do Dzielnicy projekt na powołanie Pracowni Terapii Zajęciowej dla Seniorów. Jest to oferta mająca na celu ograniczenie izolacji i marginalizacji osób starszych oraz podtrzymująca aktywność osób w wieku senioralnym.

Klub czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 15.00-21.00.
2017-05-25 12:08 3170

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.