Na Osiedlu Dudziarska będzie plac zabaw

W którym miejscu powinien być plac zabaw? Jakie na nim sprzęty do rekreacji? Kto będzie dbał o nowe huśtawki i zjeżdżalnie? Na te i inne pytania odpowiadały dzieci z osiedla Dudziarska podczas spotkania 7.07. b.r. z Karoliną Malczyk - Rokicińską, Pełnomocnikiem Prezydent m. st. Warszawy d.s. Społecznych i Jarosławem Karczem Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Praga Południe.

Najmłodszych mieszkańców osiedla najbardziej interesowały nowe huśtawki i zjeżdżalnie, które już wkrótce mają ożywić lokalne podwórko. Przeglądanie przywiezionych projektów było głośno i radośnie komentowane. Jeszcze w czasie tegorocznych wakacji na osiedlu Dudziarska powinna rozpocząć się budowa nowego placu zabaw z miejscami do gry w piłkę, zabawy na drabinkach, huśtawkach i piaskownicą.

Dzieci, pod opieką wychowawczyni z działającej na terenie osiedla świetlicy, ze swojej strony zapewniały, że o nowe, tak oczekiwane miejsce do spędzania wolnego czasu będą dbały. Kolejne spotkanie na osiedlu, tym razem z udziałem starszej młodzieży i dorosłych już niebawem – a na nim być może kolejne propozycje, by wspólnymi siłami władz, administracji i mieszkańców ożywić osiedle Dudziarska.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2009-07-08 19:52 1270

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.