Modernizacja Parku Józefa Polińskiego. Spotkanie z mieszkańcami

Na początku nowego roku - 7 stycznia 2014 roku o godzinie 17.00 w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej przy ul. Paca 40 odbędzie się spotkanie poświęcone rewitalizacji Parku Józefa Polińskiego z uczestnictwem projektanta nowego zagospodarowania przestrzennego parku.

Spotkanie z mieszkańcami

Przewidziany do przebudowy w latach 2014-2015 park im. Józefa Polińskiego to największa inwestycja realizowana ze środków dzielnicy Praga Południe w 2014 roku.
 
W czasie modernizacji mają zostać zbudowane dwa pawilony: kawiarniany i wystawowy. Wytyczone zostaną ścieżki z asfaltu i kostki. Powstanie nowy plac zabaw oraz fontanna. W czasie przebudowy parku zostaną zachowane dwa przebudowane w 2009 roku nowoczesne boiska sportowe.
 
Z uwagi na roszczenia do części gruntów na terenie parku projekt przebudowy będzie musiał być dostosowany tak, aby żadne z ważnych naniesień nie znalazło się na terenie objętym roszczeniami.
 
Prace budowlane, które mają ruszyć już wiosną przyszłego roku poprzedzi styczniowe spotkanie z mieszkańcami, które będzie miało cechy konsultacji społecznych.
Źródło: Portal Twoja Praga
2013-12-31 17:50 1084

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.