Miasto sprzedaje atrakcyjną działkę przy Kruszewskiego 10

Działka przy Kruszewskiego wystawiona na sprzedaż
Działka przy Kruszewskiego wystawiona na sprzedaż
Miasto wystawiło na sprzedaż niezabudowaną działkę przy Kruszewskiego 10 na Grochowie. Cena wywoławcza 499 metrowej nieruchomości wynosi 835 tys zł.

Atrakcyjna okolica

W ciągu ostatnich miesięcy sama ulica Kruszewskiego, jak i uśpiona przez ostatnie lata okolica zmieniają się nie do poznania. Na rogu z Majdańską na ukończeniu jest duża inwestycja deweloperska z 75 lokalami mieszkalnymi. Wielkimi krokami zbliża się moderacja skwerku przy Majdańskiej. To wszystko sprawia, iż licytacja działki może być niezwykle zacięta...

Dla terenu obejmującego wystawioną w przetargu nieruchomość przyjęty jest uchwalony w dniu 6 listopada 2014 r. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przewiduje on zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługi.

Przetarg we wrześniu

Przetarg odbędzie się w dniu 14 września 2016 r. o godz. 10.00 w siedzibie Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy przy pl. S. Starynkiewicza 7/9, sala nr 210, II piętro.
2016-08-19 22:46 1694

Komentarze

~tcl

Ta okolica zmienia sie w blyskawicznym tempie. Nowe domy wyrastaja jak grzyby po deszczu. Niska, spojna architektonicznie zabudowa, bliskosc Ronda Wiatraczna. Fajne miejsce. Jak nie Grochow ☺

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.