Miasto oferuje alternatywę dla nielegalnych reklam

Punkt Informacji Płatnej przy ulicy Grochowskiej
Punkt Informacji Płatnej przy ulicy Grochowskiej
Zarząd Dróg Miejskich zwalczając nielegalne formy reklamy przy drogach oferuje ciekawą alternatywę w formie Systemowych Punktów Informacji Płatnej. Pierwsze tego typu nośniki na Grochowie możemy dostrzec na ulicy Grochowskiej przy Omulewskiej.

Punkty Informacji Płatnej wchodzą w skład Miejskiego Systemu Informacji, zarządzanego przez ZDM. System jest dedykowany dla klientów komercyjnych, m.in. o charakterze handlowym i usługowym. Obecnie w całym mieście jest ok. 190 Punktów Informacji Płatnej. Docelowo punktów może być ok. 700. Każdy element systemu podzielony jest na 4 panele. Na każdym z nich umieszczany jest logotyp oraz informacja kierująca, ułatwiająca dotarcie do wskazywanego obiektu.

Operatorem obsługującym Punkty Informacji Płatnej jest firma ADPOL. Do jej zadań należy pozyskiwanie podmiotów zainteresowanych umieszczeniem reklamy, zawieranie umów z klientami, wykonanie, montaż oraz obsługę paneli Punktów Informacji Płatnej. Tablice funkcjonują na podstawie zgód wydawanych przez ZDM. W 2015 roku wpływy do budżetu miasta z tej formy reklamy wyniosły ponad 400 tys zł.
2016-02-11 15:46 1175

Komentarze

~Lilka

Jak mam " swój kawałek podłogi " czyli ziemię mogę reklam 100 postawić całkiem legalnie i to mi będą za to płacić nie będę dorabiać Państwa przecież :)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.