Legendy Olszynki 2016

Dnia 1 października o godz. 16.00 odbędzie się piąta edycja Legend Olszynki
Dnia 1 października o godz. 16.00 odbędzie się piąta edycja Legend Olszynki
Dnia 1 października o godz. 16.00 odbędzie się piąta edycja Legend Olszynki, artystycznego spaceru po drogach, ścieżkach i bezdrożach Olszynki Grochowskiej. Eskapada rozpocznie się przy pętli autobusowej Olszynka Grochowska, róg Makowskiej i Chłopickiego.

Teatralizowany spacer z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów, zaciekawionych historiami z przeszłości, a także pewną aurą tajemniczości i niedostępności okolicy / w tym roku ta niedostępność spotęgowana jest przez zakaz przejazdu samochodem przez Lokomotywownię na teren Olszynki/.

Poprzednie odsłony Legend Olszynki były pozytywnym i rzadko spotykanym doświadczeniem kulturalnym dla widzów, jak i wykonawców, miejmy nadzieję, że tak będzie również w tym roku.

We wrześniu Teatr Akt dostał Słonecznika, nagrodę rodziców w konkursie organizowanym przez CzasDzieci.pl za organizację spaceru historyczno-teatralnego Legendy Olszynki jako najbardziej rozwojową warszawską inicjatywę dla dzieci w wieku od 0-14 lat / kategoria sztuki wizualne /.

Legendy Olszynki współfinansuje m.st Warszawa.
2016-10-01 09:22 1024

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.