Kwiaty na budowie. "By było przyjemnie"

W nietypowej - pozytywnej - scenerii pracują i mieszkają budowniczy osiedla "Strefa Dębu” na dalekim Grochowie. W kwiatach.

Tynkbud - 1 - generalny wykonawca osiedla "Strefa Dębu", którego inwestorem jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nasza Chata" dba nie tylko o solidność wykonywanych przez siebie prac. Także o dobre samopoczucie pracowników i estetykę samej budowy. Przed barakami mieszkalnymi od strony ulicy Beskidzkiej i wzdłuż kontenerów kwitną pelargonie i aksamitki, kołyszą się malownicze tuje. A na tarasie biura budowy od strony ul. Liwieckiej, skąd roztacza się widok na cały plac budowy stoi nawet stylowy, drewniany, miniaturowy wóz pełen kwitnących kwiatów.

Skąd takie zamiłowanie do zieleni?

"Chodzi po prostu o to, by było przyjemnie" - tłumaczy kierownik budowy - "ludzie przechodzą i widzą, że jest ładnie a to wpływa także na wizerunek firmy. Nie mówiąc o przyjemności samych pracowników. Na każdej naszej budowie sadzimy kwiaty".

Pomysł wart poparcia, bo przecież prace budowlane nie muszą kojarzyć się tylko z bałaganem i hałasem. Można budować ładne mieszkania i może być ładnie na samej budowie.
Źródło: Portal Twoja Praga
2012-10-17 16:40 1162

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.