Krypska w przebudowie. Kałuża zniknie później

W związku z zakończoną przebudową ulicy Kruszewskiego zaistniała potrzeba wykonania prac na ulicy Krypskiej. Część z nich została już zakończona.

"Odcinek od Kruszewskiego w stronę Igańskiej na odcinku 35 mb będzie robiony przez ZRiKD, obejmuje wymianę jezdni i chodników. Obecnie podpisany jest aneks do umowy, która obejmowała ulicę Kruszewskiego. Prace zostaną wykonane po zatwierdzeniu przez Inżyniera Ruchu tymczasowej Organizacji Ruchu. Pozostała część ulicy zostanie zrobiona po zakończeniu budowy domu wielorodzinnego.

Odcinek od Kruszewskiego do Stockiej obejmuje wymianę nawierzchni chodników, po jednej stronie cały chodnik jest już wymieniony, po drugiej czekamy na wymianę słupów oświetleniowych, ale mamy nadzieję to do poniedziałku skończyć." - tłumaczy rzecznik Urzędu Praga Południe Ewelina Lanc.
 
Zniknie kałuża?

"Odwodnienie od Kruszewskiego do Stockiej musi być zrobione po zakończeniu budowy, jest to do zrobienia w ramach zadań inwestycyjnych, z bieżących napraw tego nie zrobimy, bo jest to zbyt duży koszt."- tłumaczy Ewelina Lanc.
2015-10-12 15:24 1421

Komentarze

~AdaCh

A czy wiadomo dlaczego od 20 października będzie zakaz parkowania na ulicy Krypskiej? :)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.