Konkurs "Polacy w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej"

Burmistrz Dzielnicy Praga Południe oraz XXIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie zaprasza wszystkich uczniów południowopraskich szkół do udziału w konkursie wiedzy o historii udziału Polaków w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody.

Konkurs zorganizowano z okazji odbywających się w tym roku Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Niemczech.

Konkurs będzie przebiega w dwóch etapach. Pierwszy – wewnątrzszkolny – odbędzie się w macierzystej szkole w dniach 27-30 marca 2006 roku i będzie polegał na pisemnej odpowiedzi na pytania, które zostaną przesłane do szkoły na tydzień przed konkursem. Trzech najlepszych uczniów z każdej placówki zakwalifikuje się do II etapu konkursu - dzielnicowego. Ten etap zmagań – przeprowadzony 10 kwietnia br. – będzie składał się z dwóch części: pierwszej - pisemnej i drugiej - ustnej, do której zakwalifikuje się tylko dziesięciu najlepszych uczestników konkursu.

Zgłoszenia udziału konkursy należy zgłaszać do 17 marca 2006 roku do XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Naddnieprzańska 2/4, 04-205 Warszawa, tel/fax (022)610-63-61
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2006-02-13 18:22 1054

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.