Kolorowo na Szembeku. Nowe stoiska to zalążek Kolorowego Jarmarku

Kolorowe stoiska, fot. facebook.com/CentrumHandloweSzembeka
Kolorowe stoiska, fot. facebook.com/CentrumHandloweSzembeka
Pod ukończonym przeszklonym dachem zostały zaprezentowane nowe kolorowe stoiska. "Wymagają jeszcze dopracowania, ale czym prędzej chcieliśmy je Wam pokazać: oto zalążek Kolorowego Jarmarku. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają." - informują władze Centrum Handlowego Szembeka. 

Kolorowo i nowocześnie na Szembeku

Całość kompleksu handlowo-usługowego będzie podzielona na dwa sektory: spożywczy i przemysłowy i zostanie połączona z obecnie istniejącym Centrum Handlowym, w którym znajduje się dobrze rozwinięta branża spożywcza. Dodatkowo pod budynkiem będzie parking podziemny, który zostanie połączony z istniejącym parkingiem podziemnym, co w sposób zdecydowany poprawi możliwości komunikacyjne wjazdów i wyjazdów oraz pozwoli na optymalne wykorzystywanie miejsc parkingowych.

Trzykondygnacyjny nowoczesny budynek nowego Centrum Handlowego wraz z przyległościami zapewnia funkcjonowanie około 300 podmiotom gospodarczym.

Na placu wraz z Kolorowym Jarmarkiem cyklicznie organizowane będą kiermasze produktów regionalnych.
2016-04-23 20:21 2878

Komentarze

~PRO

A przepraszam; doczytałem w tej chwili na stronie CS: Otwarcie nowej części Centrum Szembeka nastąpi 18 maja 2016 r. :)

~PRO

Czy wiadomo na kiedy jest planowane otwarcie na Szembeka? Na stronie w zeszłym roku były informacje o październiku 15', co jak widać - nie nastąpiło. Ponadto, firma Core Fitness, która de facto powstała z inicjatywy zarządu spółki Bazar Szembeka, reklamuje się też już długo - najpierw stoisko w King Cross Praga, teraz CH Tesco Gocław; a o otwarciu nie mówi nikt ...

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.