Klub Mam działa na Grochowie

Klub kieruje swoją ofertę nie tylko do mam. Również ojcowie, babcie, nianie, wszyscy zajmujący się codziennym wychowywaniem swoich pociech mogą uczestniczyć w klubowych zajęciach.

Na pierwsze, inauguracyjne spotkanie 8 grudnia br. do Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2, przyszło kilkanaście mam z małymi i trochę starszymi dziećmi. Maluchom od razu spodobało się w przestronnej, lustrzanej sali a kolorowy dywan stał się świetnym terenem do zabawy.

Obecny na spotkaniu Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Jarosław Karcz pogratulował realizacji tej wspaniałej, tak potrzebnej społecznie inicjatywy. Celem, jaki stawiają sobie organizatorki Klubu, jest integracja młodych mam, aktywizacja do wyjścia z domu i wspólne tworzenie ciekawych przedsięwzięć, służących dzieciom i ich rodzicom czy opiekunom.

Podczas spotkań, będą odbywały się prelekcje z udziałem specjalistów; lekarzy pediatrów, psychologów i pedagogów. Zajęcia w Klubie Mam powinny być okazją do twórczego spędzania czasu z dzieckiem; a dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły edukacji przedszkolnej, do nauki i zabawy w grupie rówieśników.

Inicjatywie praskich mam patronuje Burmistrz Dzielnicy Praga Południe Tomasz Kucharski.
Spotkania odbywają się raz w tygodniu, we wtorek od godz. 10.00 do 12.00 w Centrum Promocji Kultury.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.klubmam.net
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2009-12-10 21:35 1183

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.