Kicia Kocia zaprasza na parapetówkę

Fot.  Facebook.com/KlubKiciaKocia
Fot. Facebook.com/KlubKiciaKocia
W dniach 2-4 października 2015 roku klubokawiarnia Kicia Kocia zaprasza na parapetówkę i obejrzenia nowej siedziby w Alei Stanów Zjednoczonych 68 róg Stockiej w pobliżu Ronda Wiatraczna na Grochowie.

Parapetówka w nowej Kici Koci

"Wpadnijcie żeby skosztować rzemieślniczych piw - już nie tylko z butelek ale także z beczek. Wypożyczyć książkę z biblioteki. Zagrać w bierki albo "Kolejkę". Posmakować wegańskich burgerów, wegetariańskich zapiekanek i naszych nowych ciast. Albo popróbować kulinarnych i alkoholowych niespodzianek. Jedną z nich będzie limitowana seria grójecko-grochowskiego cydru Ignaców, przygotowanego specjalnie dla Kici Koci. Z okazji parapetówki przygotujemy też specjalne, bardzo korzystne ceny" - zachęcają na facebookowym profilu Kici Koci.

Oficjalne otwarcie tydzień później

"W weekend (9-11.10) będziemy gościć współautora tego trunku. Ale o tym oraz o programie kulturalnym, który szykujemy, napiszemy szerzej wkrótce. Kto nie zdąży w piątek 9.10, może wpaść do nas następnego dnia, czyli w sobotę 10.10 albo w niedzielę 11.10. Albo w kolejne dni nowego tygodnia. Dokładne godziny otwarcia dostępne na facebookowym profilu Kici Koci." - czytamy dalej.
Źródło: Kicia Kocia
2015-09-26 13:52 1381

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.