Kameralne budynki TBS Praga Południe

Przy ulicy Beskidzkiej 26/28 na rozpoczęła się nowa inwestycja budowlana realizowana przez TBS Praga Południe.

Na niezabudowanym terenie pomiędzy ulicami Beskidzką a Liwiecką powstaną dwa niewielkie budynki mieszkalne z usługami i garażami podziemnymi. Ilość mieszkań będzie dokładnie taka sama jak w realizowanej od lipca br. bliźniaczej inwestycji na pobliskiej ulicy Wiarusów 24,26,28.

Obie inwestycje zostaną zrealizowane "pod klucz" i będą wyposażone we wszystkie instalacje ogólnego przeznaczenia.

Zarządzeniem nr 3898/2009 m. st. Warszawy z dnia 27 listopada 2009 roku teren, na którym staną wszystkie budynki został oddany w użytkowanie wieczyste na rzecz TBS Praga Południe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ukryta inwestycja?

Trudno uznać to za normę, ale gdy w lipcu nasza redakcja usiłowała zdobyć bezpośrednio w siedzibie inwestora na ulicy Mińskiej 52/54 wizualizację budynków przy Wiarusów po kilku odesłaniach od pokoju do pokoju ostatecznie zostaliśmy odprawieni z kwitkiem. Może to dziwić szczególnie, iż od widocznej wizualizacji przyszłej inwestycji zaczyna się obecnie większość nowych inwestycji budowlanych.

Zupełnym zaskoczeniem natomiast jest fakt, iż strona internetowa TBS Praga Południe nie wspomina ani słowem o trwających dwóch budowach, ani o zrealizowanym niedawno budynku przy ulicy Rybnej 7 na Kamionku. Próżno również szukać na tej stronie inwestora wzmianki o udzielonym zamówieniu na prace budowlane, a żółta tablica informacyjna, którą widzimy na każdej budowie jest na ulicy Wiarusów zaledwie po kilku miesiącach zupełnie nieczytelna...
Źródło: Portal Twoja Praga
2012-10-24 22:21 1256

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.