Jubileuszowy V cykl Turnieju w Brydżu Sportowym

Zakończył się 5 jubileuszowy cykl całorocznych turniejów w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy”. Uroczyste podsumowanie zmagań brydżystów odbyło się 9 grudnia 2013 r. w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2.

Inicjatorem zawodów, które już od 5 lat rozgrywane są na Pradze-Południe jest Mazowiecki Związek Brydża Sportowego.  Od samego początku organizatorów turnieju wspiera Burmistrz DzielnicyPraga-Południe TomaszKucharski, który objął patronatem honorowym to jakże doniosłe wydarzenie sportowe.

W turnieju „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy” mógł wziąć udział każdy, kto umie i lubi grać w brydża sportowego. Jedynym warunkiem było uczestnictwo w zawodach rozgrywanych co dwa tygodnie.

Turniej ten cieszy się ogromną popularnością wśród sympatyków brydża sportowego i przez kolejne lata liczba chętnych na listach startowych wzrosła z 150 osób w roku 2009 do prawie 400 w roku 2013 r.

Tegorocznymi zwycięzcami V cyklu Turniejów w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy” zostali:
I miejsce Sylwester Młynarczyk
II miejsce Robert Głowacki
III miejsce Janusz Radecki

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w przyszłorocznym turnieju
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2013-12-13 17:57 1144

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.