II Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji przypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia, Wydział Oświaty i Wychowania Pragi Południe oraz Przedszkole nr 51 ul. Chrzanowskiego 7 na Grochowie zapraszają wszystkie przedszkolaki do udziału w przeglądzie prac plastycznych pn. "Miś w oczach Dziecka". Burmistrz Dzielnicy Tomasz Koziński objął imprezę honorowym patronatem.

Światowy Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony od 2002 roku. Południowopraskie przedszkola postanowiły uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy, organizując przegląd prac plastycznych.

Otwarcie wystawy wykonanych prac odbędzie się 25 listopada br. o godzinie 10.00 w Przedszkolu nr 51 na ulicy Chrzanowskiego 7.

Organizatorem imprezy jest Wydział Oświaty i Wychowania m.st. Warszawy dla Dzielnicy Praga Południe, Przedszkole nr 51 oraz Doradcy Metodyczni - Krystyna Aniszewska i Irena Łyżczarz. Sponsorem przeglądu jest Wydawnictwo Didasko.

REGULAMIN MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO PRZEGLĄDU PRAC PLASTYCZNYCH "MIŚ W OCZACH DZIECKA"

1. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest dostarczenie przez przedszkole trzech prac plastycznych wykonanych dowolną techniką do dnia 15 listopada 2004, do Przedszkola nr 51 ul. Chrzanowskiego 7.
2. Prosimy, aby prace wykonane były na kartonach formatu A3, bez ramek, passe-partout, itp.
3. Prace powinny być opisane i zawierać:
- imię i nazwisko autora (bądź zespołu)
- wiek
- dane placówki
- imię i nazwisko nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana
4. Wraz z pracami plastycznymi prosimy o przekazanie na oddzielnej kartce jednej, wybranej wypowiedzi dzieci z danego przedszkola, rozpoczynającej się od słów: " Mój Miś..."
5. Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia i otwarcie wystawy prac plastycznych odbędzie się 25 listopada w Przedszkolu nr 51 ul. Chrzanowskiego 7.
6. Szczegóły spotkania zostaną przekazane przedszkolom, które zgłoszą swój udział natychmiast po dostarczeniu prac, czyli po 15 listopada 2004 r.
7. Wystawa prac będzie udostępniona wszystkim zainteresowanym w dniach 25.11 – 3.12. 2004 w godz. 15-17
8. Dostarczone prace nie podlegają zwrotowi.
9. Dodatkowych informacji udziela dyrektor Przedszkola nr 51 ul. Chrzanowskiego 7
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2004-11-14 18:08 1145

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.