II etap prac torowych na Rondzie Wiatraczna

Dziś w nocy rozpocznie się II etap prac torowych na Rondzie Wiatraczna. Do 25 lipca zamknięta będzie jezdnia na rondzie Wiatraczna pomiędzy ulicą Grochowską i al. J. Waszyngtona. Oznacza to, że kierowcy jadący od strony Kamionka i Saskiej Kępy będą korzystać z wyznaczonych objazdów. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 25 lipca.

Zalecane objazdy

Utrudnienia na Rondzie Wiatraczna - mapka objazdówKierowcy jadący ulicą Grochowską od strony Kamionka  będą mogli dojechać i zawrócić lub skręcić w ul. Modrzewiową. Ruch na północnej jezdni ul. Grochowskiej, czyli w kierunku Kamionka i dalej Pragi Północ, będzie odbywał się bez utrudnień.

Nie będzie też możliwości wyjazdu z ul. Wiatracznej na rondo Wiatraczna w kierunku al. Waszyngtona lub al. Stanów Zjednoczonych. Przed rondem Wiatraczna będzie kończyła się również al. Waszyngtona (utrzymany będzie tylko dojazd do ul. Garibaldiego). Kierowcy będą musieli skręcać w ul. Międzyborską lub ul. Kinową, aby dojechać ul. Grenadierów do al. Stanów Zjednoczonych.

Dla jadących od mostu Poniatowskiego objazdy zostaną wytyczone przez ul. Wał Miedzeszyński i al. Stanów Zjednoczonych. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 25 lipca.

Komunikacja miejska

Od 12 do 25 lipca, tramwaje nie będą kursowały na trasie od ronda Waszyngtona do ronda Wiatraczna.

Tramwaje linii 8, 9 i 77 będą kursowały trasą objazdową przez al. Zieleniecką:
- 8 OS. GÓRCZEWSKA/CM. WOLSKI – Wolska – Towarowa – Al. Jerozolimskie – al. Zieleniecka – Grochowska – GOCŁAWEK
- 9 P+R AL. KRAKOWSKA – al. Krakowska – Grójecka – Al. Jerozolimskie – al. Zieleniecka – Grochowska – GOCŁAWEK
- 77 PL. NARUTOWICZA – Al. Jerozolimskie – al. Zieleniecka – Grochowska – GOCŁAWEK.

Trasa linii 24 zostanie skrócona do pętli AL. ZIELENIECKA natomist do 25 lipca zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowej 25.

Na ulice wyjadą autobusy zastępczej.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-07-11 14:31 1096

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.